największy wybór
identyfikatorów

IDENTYFIKATORY GRAWEROWANE - KSZTAŁT

Identyfikatory grawerowane z serii Prestige to elegancja, a jednocześnie wyraźna ekspozycja znaku firmowego. Z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wykonamy dla Państwa każdy możliwy kształt identyfikatora, nawet najbardziej oryginalny. Grawer na identyfikatorach wykonujemy w kolorze czarnym (na identyfikatorze złotym i srebrnym) lub białym (na identyfikatorze czarnym). Istnieje możliwość nadrukowania logo w dowolnej kolorystyce na specjalne życzenia Klienta (tampo-druk). Każdy identyfikator jest personalizowany – a więc oprócz logo firmy, zawiera także dane osoby, dla której jest przeznaczony (imię, nazwisko, stanowisko – wedle zapotrzebowania Klienta).

Niezwykle trwały i lekki identyfikator grawerowany wykonany z tworzywa jest idealny do hoteli, banków czy biur – wszędzie tam, gdzie elegancja i prestiż idzie w parze z nowoczesnością. Istnieje możliwość zastosowania każdego rodzaju zapięcia (magnes, agrafka, klips), co pozwoli wybrać najbardziej dogodne rozwiązanie.

Wymiar: dowolny

Dostępne kolory: złoty, srebrny, czarny (dostępne od ręki) lub dowolny kolor wg wzornika na zamówienie

Nadruk: grawerowanie w kolorze czarnym (na identyfikatorze złotym i srebrnym) lub białym (na identyfikatorze czarnym); na specjalne życzenie możemy nadrukować logo w dowolnej kolorystyce (tampo-druk)

Wybierz właściwości produktu:
wylicz cene
Nakład: szt.
Łączna kwota: 0 PLN