największy wybór
identyfikatorów

IDENTYFIKATORY KARTY - KARTA PLASTIKOWA

Identyfikatory – karty to gwarancja najwyższej jakości i staranności wykonania. Swoim wyglądem i materiałem, z jakiego są wykonane przypominają karty kredytowe. Charakteryzują się nie tylko estetycznym wyglądem i ogromną trwałością, ale są także niezwykle trudne do sfałszowania. Mogą dodatkowo zawierać nośniki pamięci tj. pasek magnetyczny, chip lub moduł zbliżeniowy. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane w systemach kontroli dostępu lub systemach rejestracji czasu pracy. Identyfikatory – karty znajdują także zastosowanie w placówkach oświatowych czy podczas imprez plenerowych. 

Nadruk na kartach wykonujemy w pełnym kolorze i zabezpieczamy przed ścieraniem przezroczystą folią zewnętrzną. Możliwość pełnej personalizacji karty obejmuje także wydruk zdjęcia danej osoby.

W ofercie posiadamy zarówno karty drukowane jednostronnie jak i dwustronnie. W zależności od rodzaju, mocowanie karty może odbywać się na kilka różnych sposobów. W przypadku kart jednostronnych mają Państwo do wyboru: klips, agrafkę, magnes czy żabkę, zaś w przypadku identyfikatorów dwustronnych: smycz, holder czy łańcuszek.

Wymiar: 86x54 mm (wielkość i grubość karty kredytowej)

Nadruk: sublimacyjny na całej powierzchni w pełnym kolorze (CMYK) lub podkłady druk offsetowy, a personalizacja nadrukowana sublimacją

wylicz cene
Nakład: szt.
Łączna kwota: 0 PLN